Час подарунків. Як привітати близьких людей з Новим роком

0 коментувати
Хендмейд подарунки користуються великою популярністю
© derya/Flickr

Хендмейд подарунки користуються великою популярністю

Експерти представили поради, які допоможуть вибрати по-справжньому приємні і значущі подарунки для близьких людей

Щоб подарунок був наповнений сенсом, експерти рекомендують не тільки підійти до його вибору з усією серйозністю, але й звернути увагу на п'ять важливих рекомендацій, пише The Huffington Post.

Порада 1. Взяти до уваги інтереси людини


© White77/Pixabay

© White77/Pixabay


Професор психології Університету штату Каліфорнія в Сан-Франциско Райан Хоуелл вважає, що обмін подарунками показує наскільки добре люди знають один одного. У такому разі важливо звернути увагу на інтереси одержувача і підійти до вибору подарунка з точки зору того, що б він хотів отримати, а не те, що б сподобалося вам. Більше того, науковці відзначають, що більшість цінує практичність, тому не варто забувати, що подарунок повинен бути функціональним.

Порада 2. Зробити пожертвування від імені друга


© HeatherPaque/Pixabay

© HeatherPaque/Pixabay


Дослідження показують, що люди, які роблять пожертвування стають щасливішими. Крім того, допомагаючи нужденним не анонімно, люди відчувають себе більш значущими в житті. Тому психологи рекомендують зробити добру справу від імені друга, щоб подарувати йому трохи щастя.

Порада 3. Зробити подарунок своїми руками


© Foundry/Pixabay

© Foundry/Pixabay


Як кажуть експерти, товари в магазині не завжди кращі. Дослідження, проведене у березні цього року, показує, що більшість людей із задоволенням купують хендмейд для близьких і навіть готові платити більше, ніж за фабричні вироби. Експерти також зійшлися на думці, що подарунки, зроблені своїми руками, демонструють турботу і любов.

Порада 4. Не перестаратися з антиспоживацтвом


© Fuzz/Pixabay

© Fuzz/Pixabay


Дослідники заявляють, що у випадку з дітьми, їм важливо мати популярні і круті іграшки. Якщо дитина володіє тим же, що й інші однолітки - це допомагає їм знайти спільну мову. В такому випадку психологи радять батькам прислухатися до побажань дітей і не відмовляти їм у новорічних побажаннях.

Порада 5. Дарувати враження, а не предмети


© Unsplash/Pixabay

© Unsplash/Pixabay


Психологи Уортонської школи бізнесу сходяться на думці, що людям набагато приємніше отримувати у подарунок враження, ніж предмети. Такі подарунки показують особливий зв'язок між людьми і символізують близькі стосунки. У підтвердження слів психологів, останні дослідження показали, що люди, які очікували матеріальний подарунок, але натомість отримали квиток на концерт, наприклад, в результаті відчували себе більш щасливими і задоволеними.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів