Британські вчені знайшли зв'язок між переглядом телевізора і привабливістю жіночих форм

0 коментувати
Худорляві дівчата подобаються тим, хто часто дивиться телевізор
© manbob/Pixabay

Худорляві дівчата подобаються тим, хто часто дивиться телевізор

Вчені Ньюкаслського університету виявили, що чим більше люди дивляться телевізор, тим худіші дівчата їм подобаються

До такого висновку вчені прийшли після проведення досліджень з декількома групами людей, що мали різний доступ до телевізійних засобів масової інформації, пише Mirror. Результати показали, що сільським жителям подобаються дівчата з високим індексом маси тіла, в той час як міські жителі, які регулярно дивляться телевізор, відзначили, що їм більше до душі худорляві представниці слабкої статі.

Керівник дослідження професор Мартін Тові стверджує, що цей експеримент доводить існування сильного впливу ЗМІ на уявлення людей про ідеальні параметри жіночого тіла. Таким чином, телебачення створює не тільки викривлені стандарти, але й сіє безліч комплексів серед дівчат.

Подібне дослідження провели вчені Даремського університету. Їх експеримент полягав у тому, що вони обрали село, в якому немає доступу до телебачення, і попросили їх оцінити жінок за п'ятибальною шкалою. Після, учасники повинні були регулярно дивитися телепрограми протягом певного часу. По завершенню експерименту людей знову попросили оцінити жіночі тіла. Голова дослідницької групи професор Лінда Бутройд заявляє, що практично всі респонденти відзначили худорлявих жінок, як більш привабливих. Хоча на початку експерименту більшість визнали повних дівчат більш красивими.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів