Бадьорий ранок. Експерти назвали сім способів прокинутися без кави

0 коментувати
Прокидатися можна без кави
© Alexas_Fotos/Pixabay

Прокидатися можна без кави

Експерти назвали сім науково-доведених способів підбадьоритися вранці без кави

Як пояснюють фахівці, кава далеко не єдиний дієвий метод проти ранкової сонливості, пише Huffington Post. Звичайно, кожна людина має свої методи досягнення бадьорості, але є способи, які неодмінно підійдуть кожному:

1. Світло

Мелатонін, відомий як гормон сну, активно виробляється організмом в темряві, тому, щоб скоротити його кількість, слід відкрити штори і пустити промені сонця в кімнату.


© Unsplash/Pixabay

© Unsplash/Pixabay


2. Холодний душ

Дослідження показують, що під час холодного душу, в мозку активуються речовини, які моментально проганяють сонливість. Крім того, легкий шок від холодної води допоможе запустити метаболізм.


© tookapic/Pixabay

© tookapic/Pixabay


3. Вода

Як стверджують вчені, під час сну людський організм втрачає чималу частину води, що може призвести до зневоднення і викликати втому і неуважність. Таким чином, ранок рекомендується почати зі склянки води.


© insightzaoya/Pixabay

© insightzaoya/Pixabay


4. Корисний сніданок

Їжа, наповнена швидкими вуглеводами або цукром, підсилює відчуття втоми. Тому, перший прийом їжі повинен складатися з білкових продуктів або повільних вуглеводів.


© jill111/Pixabay

© jill111/Pixabay


5. Апельсиновий сік

Цитрусові містять флаваноїди, які допомагають покращити розумові здібності і концентрацію. Більше того, дослідження показують, що регулярне вживання апельсинового соку знижує ризик розвитку хвороби Альцгеймера.


© Pexels

© Pexels


6. Зарядка

Численні дослідження показують, що фізична активність допомагає наситити мозок киснем і покращити концентрацію. Також, це допомагає підняти настрій і покращити самопочуття.


© sportchannel/youtube

© sportchannel/youtube


7. Музика

Улюблена музика підсилює вироблення гормону дофаміну, який відповідає за гарний настрій. Таким чином музика є хорошому засобом проти ранкової сонливості.


© PourquoiPas/Pixabay

© PourquoiPas/Pixabay


 Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів