Австралійські медики пролили світло на користь секса для фігури

0 коментувати
Секс може замінити заняття в спортзалі
© Club Med UK/Flickr

Секс може замінити заняття в спортзалі

Група австралійських вчених сексологів Університету Кертін порівняла секс із заняттями в спортзалі і розповіла про його користь для фізичної форми

Як розповідають експерти, багатьом відома користь сексу для здоров'я, адже він запобігає інфаркту, підвищує імунітет і стимулює роботу мозку. Але мало хто знає, що секс також є своєрідною фізичною вправою, користь від якої можна порівняти із заняттями в залі, пише The Daily Mail .

За словами сексологів, заняття любов'ю може поліпшити фізичну форму. Наприклад, півгодинне заняття сексом можна порівняти з двадцятихвилинною спортивною ходьбою. Крім того, секс можна віднести до кардіо вправ, які сприяють схудненню, таким чином можна позбутися зайвих кілограмів. Більше того, дослідження показують, що таким чином можна покращити розтяжку і підтримувати м'язи в тонусі.

В результаті, вчені впевнені, що регулярне заняття любов'ю цілком може замінити фізичні вправи. Єдине, в чому секс не в силах допомогти - це наростити м'язи. У такому разі без відвідування залу не обійтися.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів