Експерт назвав сім продуктів, які зменшують тягу до солодкого

0 коментувати
Чорний шоколад рятує від тяги до солодкого
© JerzyGorecki/Pixabay

Чорний шоколад рятує від тяги до солодкого

Американський фітнес-експерт Брайан Сукі назвав вісім продуктів, які допоможуть відмовитися від вживання солодкого

Шкода цукру для організму не раз доведена вченими: солодке негативно впливає на шкіру, печінку і нирки, знижує імунітет, викликає ожиріння і ряд інших захворювань. Тому, рекомендується відмовитися від солодощів не тільки для фігури, але і здоров'я, пише Care2. Щоб не випробовувати силу волі, експерт пропонує включити в раціон кілька продуктів, які допоможуть побороти тягу до солодкого.

Авокадо

Згідно з дослідженнями, авокадо містить мікроелементи, що знижують стрес, який збільшує тягу до солодкого. Окрім того, даний плід надовго зберігає відчуття ситості.


© ponce_photography/Pixabay

© ponce_photography/Pixabay


Батат

Солодка картопля є ідеальним продуктом для тих, хто залежить від цукру, оскільки вона солодка на смак, але не підвищує рівень цукру в крові. Також, завдяки харчовим волокнам батат надовго зберігає відчуття ситості.


© sdnet01/PIxabay

© sdnet01/Pixabay


Насіння чіа

Насіння допоможуть не тільки позбутися тяги до солодкого, але і контролювати рівень цукру в крові, завдяки великій кількості мікроелементів. Більше того, вони дарують відчуття ситості, що допомагає уникнути переїдання і контролювати вагу.


© col8nic/Pixabay

© col8nic/Pixabay


Кокосове масло

Таке масло містить необхідний насичений жир, але в корисному його прояві. Він допомагає зберегти стабільний рівень цукру в крові через що не виникатиме тяга до солодкого.


© SchaOn/Pixabay

© SchaOn/Pixabay


Листові овочі

Шпинат, кучерява капуста та інші види листових овочів містять безліч мікроелементів, які надають енергії. Таким чином, вони допомагають позбутися від стресу і депресії, що неодмінно скоротить тягу до солодкого.


© MabelAmber/Pixabay

© MabelAmber/Pixabay


Банани

Якщо дуже хочеться солодкого, експерт рекомендує з'їсти кілька бананів. Вони не тільки смачні, але і містять магній, що допомагає зменшити тягу до солодощів.


© Alexas_Fotos/Pixabay

© Alexas_Fotos/Pixabay


Чорний шоколад

Всього два кубики чорного шоколаду допоможуть побороти тягу до солодкого, оскільки він є джерелом антиоксидантів та інших корисних мікроелементів. Він також допомагає знизити відчуття тривоги і стресу.


© annca/Pixabay

© annca/Pixabay


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів