Аналітики встановили, скільки людей отримали роботу, про яку мріяли в дитинстві

1 коментувати
Багато дітей мріють стати вчителями
© Pixabay

Багато дітей мріють стати вчителями

Аналітики компанії Trade Schools, Colleges and Universities з'ясували, скільки відсотків дорослих людей отримали саме ту роботу, про яку мріяли в дитячому віці

Як повідомляє Mashable, експерти опитали близько двох тисяч добровольців. Виявилося, що 21,94% опитаних стали тими, ким хотіли бути в дитинстві, а 78,06% – знайшли себе в абсолютно іншій сфері.

При цьому, 88,14% тих, хто отримав роботу дитячої мрії, задоволені своєю професією, а 11,86% – не задоволені. Серед тих, чия сфера діяльності відрізняється від тієї, про яку мріяли в дитинстві, поточною роботою задоволені 69,9% і незадоволені – 30,1%.


© Schools, Colleges and Universities

© Schools, Colleges and Universities


Дослідження також показало, про які саме професії опитані мріяли в дитячому і юнацькому віці. Як виявилося, у початковій школі більшість людей мріяло стати спортсменами, вчителями, ветеринарами, лікарями і космонавтами. У середніх класах люди, як правило, хотіли бути вченими, спортсменами, вчителями, лікарями чи письменниками. А в старшій школі більшість опитаних бачили себе письменниками, інженерами, науковцями, учителями і медиками.


© Schools, Colleges and Universities

© Schools, Colleges and Universities


Фахівці Trade Schools, Colleges and Universities поцікавилися і про те, які професійні цілі ставлять перед собою сучасні діти. З'ясувалося, що діти у віці від 1 до 3 років хочуть бути танцюристами, музикантами чи лікарями. 4-7-річні діти бачать себе майбутніми космонавтами, ветеринарами і лікарями. 8-11-річні діти хочуть стати вченими, ветеринарами і художниками. 12-14-річних підлітків приваблюють професії лікаря, інженера і вченого. 15-17-річні діти бачать себе інженерами, вчителями та акторами. Більшість студентів старше 18 років в якості роду занять бачать викладання, письменство і медицину.


© Schools, Colleges and Universities

© Schools, Colleges and Universities


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів