Американський мікробіолог спростував міф про найбрудніший предмет в будинку

0 коментувати
Найбруднішим предметом в будинку є кухонна губка
© Flickr/bark

Найбруднішим предметом в будинку є кухонна губка

Американський мікробіолог Філіп Тієрно зі школи медицини при нью-йоркському університеті назвав самий брудний предмет в будинку, який містить найбільшу кількість бактерій і мікробів

Вчений спростував поширений міф про те, що найбільш брудним предметом в будинку є йоршик для унітазу, повідомивши, що в ході дослідження виявив найбільшу кількість шкідливих бактерій на губці для миття посуду і прибирання кухонних поверхонь, пише Tech Insider.

«Цей предмет містить безліч бактерій. Зокрема, тому що регулярно стикається з м'ясними продуктами, овочами і фруктами, а також з іншими продуктами харчування, які потенційно можуть містити патогенні бактерії. Цей факт ускладнюється тим, що ці бактерії розмножуються дуже швидко через вологе середовище», - говорить фахівець.

Тієрно зазначив, що кухонні губки є розсадником небезпечних бактерій і можуть містити сальмонелу, стафілокок, кишкову паличку, лістерії і кампілобактер, які викликають кишкові інфекції та різні шкірні захворювання. Мікробіолог стверджує, що мильний розчин і засіб для миття посуду не здатні вбити бактерії, тому рекомендує використовувати розчин хлорного вапна і регулярно обполіскувати їм кухонну губку.

«Навіть якщо ви перете губку в милі після кожного використання, це не допоможе позбутися від шкідливих і небезпечних бактерій. Кращий спосіб дезінфекції – регулярне ополіскування губки в розчині хлорного вапна, розведеному водою. Це дійсно дуже потужний засіб, здатний вбити навіть бактерії сибірської виразки», - додає фахівець.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів