Американський медик назвав п'ять причин пропустити заняття спортом

0 коментувати
Не варто займатися спортом при болях у м'язах
© RyanMcGuire/Pixabay

Не варто займатися спортом при болях у м'язах

Один з кращих в Америці лікарів спортивної медицини Мойра Маккарті назвала шість причин, з яких варто відмовитися від занять спортом

Як розповідає медик, іноді організм потребує перерви, щоб відпочити й відновиться, пише Мen's Health. Саме тому, лікар застерігає від фізичних вправ під час поганого самопочуття, оскільки це загрожує серйозними травмами чи захворюваннями.

П'ять причин пропустити заняття спортом:

1. Кашель або біль у горлі

При перших симптомах застуди вправи навпаки допомагають організму побороти вірус. Але, якщо спостерігаються більш тяжкі симптоми, то слід відмовитися від спорту, оскільки в такому випадку він погіршить самопочуття.

2. Пізній відхід до сну

Якщо наступного дня потрібно встати рано і сходити на тренування, то нестача сну може звести на нівець користь фізичних вправ. Більше того, такий спорт може завдати великої шкоди організму. Для тих, хто полюбляє займатися спортом вранці, медик рекомендує лягати рано і висипатися.

3. Кріпатура

Вважається, що фізичні вправи допомагають позбутися болю в м'язах, але на ділі такі заняття можуть нашкодити. Лікар пояснює, що в такому стані неможливо повноцінно виконувати всі вправи, а неправильне виконання може призвести до травм.

4. Біль у кінцівках чи тілі

Якщо постійно мучить біль, то це може свідчити про приховані травмах або забиття. У такому випадку слід звернутися до лікаря або почекати, поки пройде біль. Медик рекомендує не займатися спортом через біль, оскільки можна заробити серйозні проблеми зі здоров'ям.

5. Почуття постійної втоми

Якщо протягом кількох днів, а те і тижнів постійно переслідує втома, то краще відмовитися від спорту, оскільки такий стан може свідчити про різні захворювання. В такому випадку слід спочатку звернутися до лікаря.

 Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів