Американський фітнес-експерт представила три корисні вправи для тих, хто постійно працює за комп'ютером

0 коментувати
З малорухливим способом життя потрібно боротися
© Shape

З малорухливим способом життя потрібно боротися

В силу робочих обов'язків багато людей годинами сидять за комп'ютером. Фітнес-тренер і засновник студії пілатесу Real Pilates Алісія Унгаро назвала три найважливіших вправи для тих, чий спосіб життя малоактивний

«Тривале перебування в одній позі завдає шкоди м'язам і погіршує фізичну форму», – зазначає Алісія Унгаро, передає Shape. Щоб запобігти неприємним для фігури та здоров'я наслідкам сидячої роботи, експерт рекомендує на додаток до регулярних тренувань виконувати три корисні вправи.

Зворотна планка

Сядьте, витягнувши ноги вперед. Поставте руки позаду себе так, щоб пальці були спрямовані вперед. Піднімайте стегна і груди якомога вище, потім опускайте. Голову при цьому потрібно тримати рівно, ноги разом. Виконуйте один підхід протягом 10 секунд, потім повторіть ще два рази.


© Shape

© Shape


Сидіння на п'ятах

Сядьте на коліна так, щоб п'яти опинилися під сідницями. Для додаткової підтримки покладіть руки на стегна. Спирайтеся на подушечки стопи й утримуйте таке положення протягом 30 секунд.


© Shape

© Shape


Випади

Коліном однієї ноги слід спертися на підлогу, другу ногу виставити вперед під кутом 90 градусів. Тіло тримайте вертикально рівно. Поклавши руки на другу ногу, виконуйте випади вперед. Зробивши від трьох до п'яти підходів по 10 секунд на одній нозі, міняйте місцями положення ніг.


© Shape

© Shape


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів