Американський дерматолог назвала найгрубіші помилки по догляду за обличчям

0 коментувати
Дерматолог Ерін Гілберт
© Dr. Erin Gilbert MD/Facebook

Дерматолог Ерін Гілберт

Один з провідних дерматологів Нью-Йорка Ерін Гілберт назвала чотири найгрубіші помилки по догляду за шкірою обличчя

Як розповідає спеціаліст, люди нечасто звертаються до дерматологів, щоб ті підібрали індивідуальну програму догляду, пише Tech Insider. Саме тому вони припускаються грубих помилок, які погіршують стан шкіри і призводять до різних проблем. Щоб зберегти красу і молодість, доктор Гілберт радить виправити такі помилки:

1. Груба чистка

Доктор Гілберт стверджує, що їй часто доводиться стикатися з людьми, які полюбляють натирати обличчя рушником або використовують щітки для кращого очищення пор. Такі грубі методи зазвичай стають причиною подразнень, почервоніння, і сухості.

2. Використання вікового крему

Нерідко в прагненні завжди виглядати молодо, дівчата починають користуватися кремами, призначеними для старших жінок. Така усвідомлена помилка може призвести до погіршення стану шкіри і спричинити появу зморшок.

3. Самостійне лікування акне

Як розповідає дерматолог, акне - досить поширена проблема, але скільки б порад від друзів ви не отримували, краще звернутися до фахівця. Більшість спеціальних засобів містять спирт, який може привести до сухості і навіть погіршити ситуацію. Тому важливо підібрати індивідуальний догляд з фахівцем.

4. Ігнорування сонцезахисного крему

Сонцезахисний крем c SPF 30 слід наносити на обличчя кожного дня, щоб мінімізувати негативний вплив ультрафіолету на шкіру і уповільнити процеси її старіння.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів