Американські винахідники розробили кросівки, які змінюють дизайн за бажанням власника

0 коментувати
Кросівки ShiftWear можна буде прикрасити статичною або анімованою картинкою і заряджати при ходьбі.
Кадр з відео користувача ShiftWear на YouTube

Кросівки ShiftWear можна буде прикрасити статичною або анімованою картинкою і заряджати при ходьбі.

Якщо ви хоч раз потрапляли в ситуацію, коли старі кросівки не підходять до нового одягу (або навпаки), то, напевно, оціните ShiftWear. Ці "розумні" кросівки можуть змінювати вигляд, коли завгодно


ShiftWear via Twitter

ShiftWear via Twitter


Поверхня взуття являє собою один великий дисплей з електронного паперу. Установка потрібного малюнка здійснюється за допомогою мобільного додатку. При цьому картинки можуть бути не тільки статичними, але й анімованими. Колекцію взуттєвих малюнків можна постійно поповнювати, купуючи їх у магазині, доступ до якого відкриває згаданий додаток.

Творці ShiftWear стверджують, що їхнє творіння не боїться води. Кросівки навіть витримують машинне прання. При використанні статичного малюнка взуття майже не споживає енергії. Заряджати кросівки можна за допомогою системи бездротової зарядки, але розробники також обіцяють впровадити технологію, що дозволяє відновлювати енергію з кожним кроком.

Поки що ShiftWear – тільки перспективний проект. На Indiegogo проходить кампанія зі збору коштів на його реалізацію. Базова мета – зібрати $25000 – вже була досягнута. Проект отримав понад $40. За розрахунками творців "розумних" кросівок, для масового виробництва потрібно $250000. Зібравши $1 мільйон і більше, вони планують впровадити деякі з вищезазначених функцій (наприклад, зарядку при ходьбі), а також додати сенсорний дисплей і аудіоколонки.


ShiftWear via Facebook

ShiftWear via Facebook


Нью-Йоркська фірма, що розробила ShiftWear, не розкриває всіх своїх секретів. На сторінці проекту на Indiegogo говориться наступне: "Сучасні технології мають деякі недоліки, і ми працюємо над їх усуненням. Зараз ми зосереджені на розробці програмного забезпечення. Ми не можемо розкрити подробиці, як збираємося зробити цей продукт, через конкуренцію. По мірі наближення релізу ми поділимося з деталями усіма , хто надасть нам підтримку".

Поставки ShiftWear повинні початися восени 2016-го року.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів