Американські вчені з'ясували, що серед представників "цифрового покоління" найбільше бісексуалів

0 коментувати
За останні 25 років кількість бісексуалів зросла
© Pixabay

За останні 25 років кількість бісексуалів зросла

Учені з Державного університету Сан-Дієго дійшли висновку, що серед людей, які належать до так званого Покоління Y, або Мілленіалів найбільше бісексуалів

«Цифрове покоління» – це люди, що народилися після 1981 року і зустріли нове тисячоліття в молодому віці. Як показує статистика, саме серед цих людей відмічено найбільше бісексуалів за всю історію, повідомляє New York Post.

Для дослідження сучасної бісексуальності вчені запросили 30 тисяч дорослих респондентів і проаналізували їх відношення до цієї сексуальної орієнтації.

Як виявилося, 7,7% опитаних жінок мали і різностатевий, і одностатевий сексуальний досвід. У 1990 році відсоток бісексуальних жінок становив 3,1%. Серед чоловіків кількість бісексуалів за останні 25 років зросла з 4,5% до 8,2%.

Що стосується прийняття бісексуалів у суспільстві, то в 1990 році відсоток людей, які визнають цю орієнтацію, становив 13%. У наші дні серед представників більш дорослого покоління бісексуалів визнають 49%, а серед Покоління Y – 63%.

Такі зміни, на думку фахівців, пов'язані зі стрімкими темпами розвитку культури, появою цифрових технологій, соціальних медіа та більш вільним обговоренням інтимних питань.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів