Американські вчені виявили зв'язок між телебаченням та передчасною смертю

0 коментувати
Телебачення скорочує життя
© funnytools/Pixabay

Телебачення скорочує життя

Американські вчені стверджують, що регулярний перегляд телевізора може значно скоротити життя

До такого висновку експерти дійшли після проведення відповідних досліджень, в ході яких з'ясували, що щоденний перегляд телевізора протягом трьох-чотирьох годин здатний на 15 відсотків збільшити ризик смерті протягом 14 років, пише men's Health.

Вчені пов'язують такий згубний вплив телебачення з малорухливим способом життя, порушенням режиму харчування, не дотриманням гігієни сну та іншими проблемами, які з'являються в результаті регулярного перегляду телевізора.

Більш того, експерти виявили, що при щоденному перегляді телепередач протягом двох годин, у людей на 56 відсотків підвищується ризик померти від діабету. Також, на 43 відсотка збільшується ймовірність самогубства, на 35 відсотків більше шансів померти від Хвороби Паркінсона або печінкової недостатності та на 24 відсотка підвищується смертність від пневмонії і серцевої недостатності.

Щоб уберегти себе від такого згубного впливу, вчені рекомендують максимально скоротити час перегляду телевізора і збільшити фізичну активність. Як стверджують експерти, спорт допоможе не тільки залишатися в гарній формі, але й підніме настрій не гірше улюблених телепередач.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів