Американські вчені назвали позитивне мислення ключем до ефективної дієти

0 коментувати
Експерти рекомендують змінити мислення
© TipsTimes/Flickr

Експерти рекомендують змінити мислення

Наукові співробітники Державного університету Уінона, США, стверджують, що зміна мислення допоможе ефективно скинути зайві кілограми

Останні дослідження вчених показали, що чим позитивніше людина мислить про дієту і вважає себе обожнювачем здорової їжі, тим швидше він досягає результатів, у порівнянні з людьми, які сприймають дієту як виклик, пише The Daily Mail .

До такого висновку експерти прийшли після проведення експерименту за участю 124 жінок. Їх розділили на три групи, де першій розповіли стандартну інформацію щодо правильного харчування, другій - дали установку строго себе контролювати і третій групі запропонували знайти собі позитивні настрої щодо майбутньої дієті.

В результаті, по закінченню часу, жінки з третьої групи показали найкращий результат. Вони не тільки швидше втрачали вагу, але і отримували задоволення від дієти. Крім того, вони висловили бажання продовжувати правильно харчуватися, в той час як жінки з інших двох груп були схильні кинути дієту і вживати більше шкідливої їжі.

Таким чином, вчені рекомендують змінити ставлення до дієти та вживаної їжі, щоб отримати максимальний результат.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів