Американські психологи розповіли про негативний вплив смартфонів на поведінку людини

0 коментувати
Часте використання смартфонів змінює поведінку в негативну сторону
© Pixabay

Часте використання смартфонів змінює поведінку в негативну сторону

Учені з Вірджинського університету з'ясували, що залежність від смартфонів та інших гаджетів може викликати зниження уважності та гіперактивність

Група дослідників на чолі з доктором Костадіном Кушлевим провели експеримент, в ході якого вивчали зв'язок між використанням смартфонів і проявом симптомів такого неврологічного розладу, як синдром дефіциту уваги та гіперактивності, повідомляє Daily Mail.

Для участі у двотижневому експерименті вчені запросили 221 студента Університету Британської Колумбії. Учасників дослідження розділили на дві групи: протягом першого тижня експерименту половина учасників повинні були звести використання гаджетів до мінімуму, а друга половина – продовжувати активне використання. На другому тижні студентів попросили помінятися місцями: перша група учасників знову стала часто користуватись смартфонами, а друга – навпаки.

Грунтуючись на Діагностичному і статистичному керівництві Американської психіатричної асоціації, по закінченню експерименту вчені виміряли різні поведінкові показники студентів і дійшли висновку, що часте використання смартфонів здатне робити людей більш неуважними і гіперактивними.

Дослідження показало, що через регулярну перевірку повідомлень, відволікання на сповіщення гаджетів люди можуть допускати необережні помилки, забувати про заплановані завдання, відчувати труднощі у зосередженні, надмірно про все турбуватися і метушитися.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів