Американські медики спростували ефективність жироспалюючих продуктів

0 коментувати
Грейпфрут не допомагає боротися із зайвою жиром
© uroburos/Pixabay

Грейпфрут не допомагає боротися із зайвою жиром

Американські дієтологи довели, що відомі жироспалюючі продукти не допомагають позбутися зайвої ваги

За словами медиків, багато хто вірить, що регулярне вживання грейпфрута, зеленого чаю, селери або яєчних білків допоможе максимально покращити метаболізм, внаслідок чого організм буде ефективно спалювати калорії і накопичений жир. Насправді ж робота організму влаштована інакше, пише Мen's Health.

Після вживання будь-яких продуктів, обмін речовин починає максимально працювати для того, щоб зібрати корисні речовини і перетворити калорії в енергію. Жодні відомі жироспалюючі продукти не можуть надати додатково ефекту. Крім того, дослідження показують, що організм отримує не всі калорії з продуктів. Особливо менше калорій людина отримує з білкової їжі і багатої на харчові волокна.

В результаті, дієтологи радять не вірити в міф про продукти, які так ефективно допомагають позбутися жиру. Замість цього вони рекомендують вживати більше продуктів, багатих на білок і харчові волокна: м'ясо, морепродукти, овочі і фрукти, а також складні вуглеводи. Такий раціон забезпечить організм усіма необхідними речовинами і допоможе у боротьбі із зайвою вагою.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів