Американські експерти розповіли, як позбутися тяги до солодкого після занять спортом

0 коментувати
Хумус - корисна альтернатива солодкому
© Ajale/Pixabay

Хумус - корисна альтернатива солодкому

Вчені американського Університету Кейс Вестерн Резерв розповіли, як позбутися тяги до солодкого після занять спортом

Як розповідають фахівці, бажання перекусити чим-небудь солодким після фізичних навантажень є ознакою нормальної роботи організму, пише Huffington Post. Під час тренувань витрачається дуже багато сил і енергії, тому організм прагне швидко поповнити запаси за допомогою солодощів, оскільки вони краще за всіх продуктів справляються з цим завданням.

Щоб уникнути небажаних калорій і не звести нанівець всі зусилля, експерти пропонують вгамовувати бажання за допомогою наступних продуктів:

1. Фрукти

Поживні, смачні і низькокалорійні фрукти та ягоди допоможуть не тільки корисно перекусити і забути про солодощі, але і відновити водний баланс організму.


© romanov/Pixabay

© romanov/Pixabay


2. Зелений смузі

Не менш смачним і поживним варіантом перекусу після занять спортом є смузі з зелених фруктів і овочів. Крім того, в коктейль можна додати горіхи, насіння і трохи арахісового масла.


© evitaochel/Pixabay

© evitaochel/Pixabay


3. Хумус

Закуска з нутового пюре з додаванням оливкової олії та спецій допоможе вгамувати бажання солодкого, впевнені вчені. Єдиною умовою є її вживання з хлібом, заради додаткової кількості вуглеводів.


© Ajale/Pixabay

© Ajale/Pixabay


4. Шоколадне молоко

Для завзятих ласунів пропонується шоколадне молоко. Завдяки високому вмісту білка і вуглеводів, напій допоможе швидко відновитися сили і енергію після тренувань.


© AlexRabbit/Flickr

© AlexRabbit/Flickr


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів