Жупани та кожухи в США: українська дизайнерка показала етнічну колекцію на тижні моди в Чикаго

0 коментувати
Богуцька показала мешканцям Чикаго пальта, сукні та взуття
Фото: Юрій Фігель via Facebook

Богуцька показала мешканцям Чикаго пальта, сукні та взуття

Український дизайнер Роксолана Богуцька показала свою колекцію на Latino Fashion Week (LFW) у Чикаго

До США вона привезла колекцію суконь, пальт та взуття - усе традиційно для неї з національним колоритом, повідомляє Vidia.

В рамках тижня моди Роксолана Богуцька була однією з трьох дизайнерів, що презентували свої колекції на фінальному вечорі. Разом із нею свою роботу демонстрували Adan Terriquez з Мексики та Laura Santana з Еквадору.

"Ми дуже раді, що цього року представляємо українського дизайнера. Її колекція дуже цікава і чудово відповідає нашому плану відкриття для Чикаго кращих міжнародних дизайнерів", - розповів у коментарі співзасновник Latino Fashion Week Цезар Ролон.

Колекція Роксолани Богуцької поєднала в собі сучасний крій та етнічні елементи декору. "Ми знаємо, як нам зігріти нашу холодну зиму - таким світлим вбранням, що продемонструвала щойно Роксолана Богуцька, яка прилетіла до нас  з України", - прокоментувала ведуча показ колекції Богуцької.


Фото: Юрий Фигель via Facebook

Фото: Юрій Фігель via FacebookФото: Юрий Фигель via Facebook

Фото: Юрій Фігель via FacebookФото: Юрий Фигель via Facebook

Фото: Юрій Фігель via Facebook


Latino Fashion Week, створений дев’ять років тому для підтримки талановитих латиноамериканських дизайнерів, сьогодні є визнаною подією у світі моди. Участь у ньому беруть як місцеві, так і національні, і навіть міжнародні дизайнери.

Нагадаємо, дизайнер Оксана Караванська представила в Чикаго (США) нову колекцію кутюр-вишиванок.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів