За зачиненими дверима. Румунський фотограф показав ніжність і пристрасть закоханих в ліжку

0 коментувати
Фотопроект присвячений емоціям закоханих
© Natalia Mindru

Фотопроект присвячений емоціям закоханих

Румунський фотограф Наталія Міндру представила серію інтимних чорно-білих знімків, які відображають ніжність і пристрасть закоханих пар в ліжку

Фотопроект, який отримав назву Урбаністичні історії кохання, включив в себе фотознімки закоханих, які демонстрували свої почуття на камеру, лежачи в ліжку. За визнанням Міндру, у серії фото вона прагнула показати любов і справжні емоції, пише Daily Mail .

«Я хотіла показати природну любов пар у своєму фотопроекті. Це моя ода вкраденим поцілункам, найсуворішим секретам і невисловленим словам між закоханими. Я дійсно вважаю, що любов – це найкраще, що може статися з людиною в житті», - говорить вона.

Міндру також додала, що під час зйомки просила закоханих вести себе максимально природно, щоб уникнути постановочних кадрів:

«Моїм головним завданням було зберегти ніжність, чуттєвість, грайливість і інші емоції. Я дозволяла парам робити все, що вони захочуть, і вести себе так, як вони ведуть себе в повсякденному житті. Було дуже важливо, щоб вони не «грали» в любов», - додає фотограф.


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів