Цикл документальних фільмів «Любомир. Бути людиною»

0 коментувати
Цикл документальних фільмів «Любомир. Бути людиною»

У понеділок, 22 лютого, о 18:15 «5 канал» презентує першу серію циклу документальних фільмів «Любомир. Бути людиною», присвяченого Великій людині - Архиєпископу-емериту УГКЦ - Блаженнішому Любомиру

Протягом понеділка-суботи у шести серіях фільму буде показано життя єпископа Української греко-католицької церкви Любомира Гузара, який пережив Другу світову війну, емігрував за кордон та повернувся в Україну, щоб служити своїй Батьківщині.

«Любомир. Бути людиною» - це велика розповідь, в якій крізь спогади Блаженнішого Любомира про батьків, дитинство та юнацькі роки, його роздуми про людські цінності та ідеали, показана ціла епоха та розказана історія української греко-католицької церкви, яка тривалий час перебувала у вигнанні. 

За словами продюсера фільму Павла Казанцева, стрічка максимально наближена до біографічної. У фільмі вдало поєднані монологи Блаженнішого та розповіді його сучасників про те, як змінювалося їхнє життя після зустрічі з Любомиром.  

Фільм містить унікальні кадри кінохроніки Львову 40-х років, часів Другої світової війни та загону «Червона калина» - найбільшої та найчисельнішої пластівської організації.

Любомир Гузар, єпископ Української греко-католицької церкви: «Я згодився на цей фільм задля того, щоб для майбутніх молодих людей зробити запис, як виглядало наше життя, коли ми були молодими».

 

Дивіться з 22 по 27 лютого о 18:15 на «5 каналі» документальний фільм «Любомир. Бути людиною».

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів