Тіна Кароль виконає українські колядки на сучасний лад в ході різдвяного концерту

0 коментувати
Тіна Кароль порадує шанувальників різдвяним концертом
© 1+1 PRODUCTION

Тіна Кароль порадує шанувальників різдвяним концертом

Українська співачка Тіна Кароль відвідає з концертами центральні міста України з різдвяною програмою Колядки та обрані хіти

Відома артистка виконає українські колядки в переддень Різдва і дасть низку концертів у містах України, а на головній сцені країни виступить 7 січня 2016 року в Національному Палаці Україна.

В рамках концерту Кароль виконає найвідоміші українські колядки у новій музичній обробці і влаштує свято, де глядачі разом із співачкою поринуть в казку Різдва.

Поки живі традиції - жива країна

«У наш час люди втратили віру в чудо. Ми перестали ділитися своїм добром і любов'ю. Але диво реально, традиції живі, і не тільки у вечір перед Різдвом. Вони супроводжують нас все життя, потрібно лише відкрити свої очі і серце, дозволити добру увійти в свою душу. Я мрію, щоб цей концерт допоміг людям пронести вогонь добра в душі не тільки на Різдвяні свята, а і через все своє життя, адже це залежить лише від нас самих. Поки живі традиції - жива країна», - каже співачка.

Концерт складатиметься з двох відділень: у першому - шанувальники співачки зможуть насолодитися давно забутими українськими колядками у сучасній обробці. Співачка постане перед своїми шанувальниками в фентезі-образі Коляди.

У другому відділенні концерту - глядачі зможуть підспівувати своїм найулюбленішим обраним хітам з творчості співачки.

«Це найкращий Новорічний подарунок, який я могла придумати для своїх шанувальників», - каже Кароль.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів