Сцена-трансформер, репетиційні кімнати та майстерні. В Довженко-Центрі відкриється театральна платформа

0 коментувати
Спектакль Іфігенія в Довженко-Центрі

Спектакль Іфігенія в Довженко-Центрі

Восени в столичному Довженко-Центрі відкриється платформа для незалежних театрів – Сцена 6

Ініціаторами створення театрального центру стали журналіст Олексій Ананов, директорка Дикого театру Ярослава Кравченко, режисер Сергій Перекрест та Національний центр Олександра Довженка.

Наразі на 6-му поверсі Центру триває облаштування театрального простору.

Сцена 6 стане мультидисциплінарною перформативною платформою, що буде відкрита для співпраці незалежних театрів. На її базі працюватиме Інститут дослідження театру. Також вона буде доповнена хореографічною майстернею Віктора Рубана та музичною студією і працюватиме як експериментальна лабораторія перформативних мистецтв.

Театральний центр використовуватиме спеціально створену інфраструктуру: велику сцену-трансформер з глядацькою залою на 300 місць, камерну сцену, репетиційні кімнати, простір для науково-дослідної роботи. Функціонуватиме Сцена 6 за принципом резидентства.

 


Фото: Довженко-Центр

Фото: Довженко-Центр


Вже з 7 по 17 вересня Сцена 6 прийме міжнародну театрально-хореографічну програму ювілейного 10-го фестивалю сучасного мистецтва Гогольfest, партнером якого в цьому році виступив Довженко-Центр.

Пізніше в театральному просторі свої вистави покаже Дикий театр, відбудеться прем’єра оновленого спектакля Наш клас Сергія Перекреста, прем’єра вистави Володар мух Давіда Петросяна. 

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE в Facebook

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів