Святковий інтер'єр. Поради дизайнерів щодо стильного новорічного декору

0 коментувати
Золотий колір завжди доречний у святкових декораціях
© annca/Pixabay

Золотий колір завжди доречний у святкових декораціях

Експерти в області дизайну інтер'єру поділилися секретами правильного і стильного прикрашання будинку

За словами дизайнерів не варто компонувати занадто багато вічнозелених рослин, використовувати дуже дешеві матеріали, а також вішати занадто великий вінок на двері, пише Homes and property.

П'ять правил новорічного декору будинку

1. Дизайнер Софі Ешбі радить не використовувати занадто багато рослин, особливо в невеликому просторі. Більш того, вона наполягає використовувати гілки ялини, гостролист і шишки як самостійні декорації, оскільки наодинці вони виглядають більш стильно.


© Pixabay

© Couleur/ Pixabay


2. Креативний директор Негмеѕ Ганна Бернс рекомендує використовувати декоративні подарунки. За її словами, вони дуже виграшно виглядають у будь-якому інтер'єрі, але за умови використання якісних матеріалів. Буде краще замість звичайного обгорткового паперу використовувати фактурний, або тканину. Стрічка повинна гармонійно доповнювати подарунок.


© JanDix/Pixabay

© JanDix/Pixabay


3. За словами Софі Ешбі, потрібно приділити особливу увагу вибору вінка. Він не повинен бути занадто великим або занадто маленьким по відношенню до дверей. Також, слід обирати вінок з натуральних матеріалів та з живими рослинами.


© Wokandapix/Pixabay

© Wokandapix/Pixabay


4. Як стверджує Ганна Бернс, зараз набирає популярності так звані скандинавські мотиви в декорі. За її словами, це передбачає використання солом'яних фігурок козла, дерев'яних прикрас або пряникового будиночка.


© BestPics/Pixabay

© BestPics/Pixabay


5. Креативний директор універмагу Harrods радить відійти від звичного розуміння новорічної ялинки. Вона рекомендує використовувати мінімум іграшок та декорацій, щоб акцентувати увагу на самому дереві. Більш того, за її словами, будуть виграшно виглядати тематичні прикраси.


© 304cina62/Pixabay

© 304cina62/Pixabay


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів