Солдати важкого фронту. В Києві відбувся великий концерт Жадана і Собак

Солдати важкого фронту. В Києві відбувся великий концерт Жадана і Собак
Валентин Кузан

Харківський письменник Сергій Жадан і гурт Собаки в космосі відіграли концерт у столичному клубі Sentrum

Великий осінній концерт Жадана і Собак розпочався із півторагодинної затримки. Проте навіть це не зіпсувало настрою у публіки. Слухачі, що прийшли на концерт, чекаючи, доки клуб відкриє для них свої двері, вголос обговорювали, хто ходить на концерти Жадана. «Філологічна публіка», - до такого висновку прийшли у результаті. А й справді, хоч виступ Жадана і Собак – це повноцінний потужний рок-концерт, аудиторію можна назвати інтелектуальною та думаючою.


Фото: Валентин Кузан

Фото: Валентин Кузан


Жадан і Собаки розпочали концерт піснею Привіт, аутсайдери. Далі почали потроху розгойдувати залу яскравим ска-панк-роком. Так, зіграли такі хіти, як 10 праведників, Псих, Листопад, Бийся за неї, Ребе, Жінка, кавер на білоруську пісню Рок-музикант.


Фото: Валентин Кузан

Фото: Валентин Кузан


Було кілька пісень із присвятами – в основному, політикам. Пісню із промовистою назвою За***ли Жадан присвятив українським депутатам, які напередодні саме «завалили» голосування за введення візового режиму із Російською Федерацією. Метафоричний Єрусалимнаш – тим, хто вкрав шматок чужої території. Також було два хіти, присвячені Харкову – власне, сам Радіо Харків та Інстаграм про Гєшу і «нову машину мера».

Фанатів порадували як зовсім новою піснею – Ракети, так і найпершою піснею Жадана і Собак, з якої розпочався тандем у далекому 2007-му – Зброя пролетаріату. Остання, із чітким закликом: «Вчи історію, готуй революцію! Лишай аудиторію, виходь на вулицю!» неабияк розбурхала людей у залі.


Фото: Валентин Кузан

Фото: Валентин Кузан


Протягом всього концерту найзавзятіші фанати постійно вигукували, що хочуть почути пісню про 300 китайців. Саме її, таку довгоочікувану, про китайців, «яких ніколи не буває замало», а також про Два портвейни і виконали на біс музиканти.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів