Портрети і пейзажі. Опубліковані кращі роботи фотоконкурсу Sony World Photography Awards

0 коментувати
Фотографи продовжують боротьбу за звання Фотографа року і грошовий приз у розмірі 30 тисяч доларів

Фотографи продовжують боротьбу за звання Фотографа року і грошовий приз у розмірі 30 тисяч доларів

Представлені кращі знімки фотоконкурсу Sony World Photography Awards 2016

Організатори престижного фотоконкурсу, в якому щорічно беруть участь сотні фотографів з різних країн світу, представили найбільш вражаючі конкурсні роботи, пише Daily Mail.

В цьому році фотографи будуть боротися за головний приз – звання Фотограф року і грошову винагороду в розмірі 30 тисяч доларів. Крім того, кращі фотороботи будуть відзначені додатковими призами, серед яких - високотехнологічні цифрові новинки компанії Sony для зйомки і обробки зображень.

Подати заявку на участь у фотоконкурсі Sony можуть, як професійні фотографи, так і фотографи-аматори. Прийом заявок завершиться через сім тижнів.

У цьому році конкурсні фотороботи розділені на 14 окремих категорій, серед яких також спеціальна секція для юних фотографів у віці від 12 до 19 років.

Визначати переможців, які будуть оголошені 21 квітня 2016 року, будуть авторитетні члени журі, серед яких фотографи з Британського журналу фотографії, а також таких видань, як Time Out і BBC. Кращі роботи будуть представлені на виставці в Лондоні, яка стартує 22 квітня 2016 року і триватиме до травня.

НВ представляє увазі читачів підбірку найяскравіших конкурсних фоторобіт Sony World Photography Awards у різних категоріях.


Нагадаємо, переможцем Sony World Photography Awards 2015 року, володарем Золотої діафрагми та титулу Фотограф року став американський фотограф Джон Мур.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів