Велич архітектурних форм. 10 вражаючих мостів зі всього світу

0 коментувати
Міст знаходиться у Швеції
© Ljusarkitektur

Міст знаходиться у Швеції

Популярний інтернет-портал представив дивовижні проекти мостів зі всього світу

Визнані архітектори, художники і дизайнери створили вражаючі мости, які стали, а деякі тільки стануть, новими яскравими пам'ятками великих міст, пише CNN.

Garden Bridge, Лондон, Томас Хетервік

Проект настільки сміливого мосту через Темзу запропонував англійський дизайнер і попросив на його реалізацію 275 млн доларів. Хетервик зізнається, що на такий проект його надихнула сцена з фільму Титанік, де герой Леонардо Ді Капріо, піднімаючись на корму корабля, закричав: «Я король світу!». Невеликі балкони, засаджені рослинами, дозволять відчути себе так само, як і герой Ді Капріо. Цей міст знаходиться в процесі спорудження і його обіцяють відкрити у 2018 році.


© ARUP

© ARUP


Danjiang Bridge, Тайбей, Заха Хадід

Цей міст є одним з останніх проектів Хадід. Після завершення будівництва, міст з однією вежею і асиметричними кабелями стане найдовшим у світі серед аналогічних. Більше того, його дизайн покликаний підкреслювати красу заходів сонця.


© Zaha Hadid

© Zaha Hadid


Lucky Knot Bridge, Чанша, архітектурне бюро NEXT Architects

Вражаючий проект представили нідерландські архітектори. Його конструкція імітує мотузки, з яких плетуть амулети удачі. Повідомляється, що міст перебуває на стадії будівництва.


© NEXT Architects

© NEXT Architects


Solvesborg Bridge, Сельвесборг, архітектурне бюро Ljusarkitektur

Шведський пішохідний міст, довжиною 800 метрів, є найдовшим у Європі. Його вражаюча конструкція підсвічується світодіодними ліхтариками різних кольорів. Міст був побудований у 2013 році.


© Ljusarkitektur

© Ljusarkitektur


Helix Bridge, Сінгапур, архітектурне бюро Cox Architecture

Даний міст відкрився у 2010 році і став головним символом життя, розвитку і відродження. Він знаходиться неподалік від казино Marina Bay Sands.


© urban redevelopment authority

© urban redevelopment authority


Koge North Station, Кезі, архітектурне бюро COBE

Дивовижний міст, запропонований данськими архітекторами, стане інноваційним шляхопроводом для автомобілів і поїздів. Крім того, в ньому розмістять всі необхідні зручності, включаючи парковку. Будівництво планують завершити у 2018 році.


© COBE

© COBE


Puente Laguna Garzon, Гарсон, компанія Rafael Vinoly Architects

Досить простий міст, розташований в Уругваї, можна гідно оцінити тільки з висоти пташиного польоту. Його кругла форма створює ілюзію лагуни всередині лагуни. Міст відкрили у 2015 році.


© Rafael Vinoly

© Rafael Vinoly


Sarajevo Bridge, Барселона, BCQ Arquitectura Barcelona

Екологічний міст запропонували іспанські архітектори, які прикрасили його кучерявими рослинами і фотолюмінесцентним камінням, щоб відмовитися від штучного освітлення. Повідомляється, що міст знаходиться в процесі будівництва.


© BCQ Arquitectura Barcelona

© BCQ Arquitectura Barcelona


Міст Cirkelbroen, Копенгаген, Олафур Еліассон

Відомий художник запропонував незвичайний міст у вигляді п'яти щогл корабля. На такий проект його надихнула колишня слава Копенгагена, відомого як портове місто. Міст відкрили у 2015 році.


© August Fischer/Flickr

© August Fischer/Flickr


Zhangjiajie Canyon Bridge, Чжанцзяцзе, Хаїм Дотан

Після відкриття, запланованого на травень 2016 року, цей китайський міст зі скляною підлогою стане найдовшим у світі серед аналогічних. Він розташований на висоті 300 метрів, а його довжина становить 430 метрів.


© Haim Dotan

© Haim Dotan


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів