Підземне царство. Канадський фотограф показав красу спорожнілих станцій метро

0 коментувати
Станція метро Стадіон, Стокгольм
© Chris Forsyth

Станція метро Стадіон, Стокгольм

Канадський фотограф Кріс Форсайт провів два роки, документуючи спокій і красу підземних станцій, на яких немає пасажирів

До серії знімків Метро Проект увійшло близько 150 станцій: це підземні платформи рідного для Кріса Монреаля, а також – Мюнхена, Берліна і Стокгольма, передає CNN.

До фотопроекту потрапила й одна з найвідоміших станцій метро у світі – Сольна-сентрум. Ця станція стокгольмського метрополітену пофарбована в червоний і чорний кольори і нагадує щось демонічне.

«У Канаді кожну станцію метро проектували різні архітектори. Тому кожна станція має свій стиль, характер і атмосферу», – ділиться враженнями фотограф.

Незважаючи на те, що за день у метро проїжджають більше мільйона пасажирів, Крісу вдається зловити момент, коли в полі зору не виявляється жодної людської постаті. Кріс Форсайт проводить під землею по вісім годин на день, встановлює штатив, налаштовує камеру і чекає слушного для кадру випадку.

«У світі є сотні цікавих систем та ліній метро, і я хотів би їх відвідати і дослідити», – зазначає Кріс. Фотограф сподівається продовжити свій проект, доповнивши його знімками метрополітену Варшави, Лондона, Парижа і Москви, які є одними з найстаріших на планеті.


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів