Паперові літачки та кінетичний дощ. 10 найнезвичайніших інсталяцій в різних аеропортах світу

0 коментувати
Незвичайна інсталяція знаходиться в аеропорт Лос-Анджелеса
© dan lundmark/Flickr

Незвичайна інсталяція знаходиться в аеропорт Лос-Анджелеса

Популярний американський інтернет-портал представив найбільш незвичайні та найкрасивіші інсталяції в аеропортах світу

Як передає Business Insder, термінали аеропортів по всьому світу можуть похвалитися незвичайними витворами сучасного мистецтва відомих скульпторів і художників. Наприклад в аеропорту Лос-Анджелеса можна спостерігати сюрреалистичні відео на 22-метровому екрані, а Міжнародний аеропорт Сінгапуру відомий інтерактивною інсталяцією кінетичного дощу.

10 найбільш незвичайних арт-об'єктів в аеропортах світу

1. У Міжнародному аеропорту Кеблавік, Ісландія, знаходяться два вітража Лейфура Брейдферда. За формою вони схожі на повітряних зміїв і символізують мрії людини про польоти.


© David Sorich/Pixabay

© David Sorich/Pixabay


2. У 2014 році в Лондонському аеропорту Хітроу була встановлена інсталяція британського скульптора Річарда Вілсона під назвою Slipstream. Алюмінієвий монумент, завдовжки близько сімдесяти метрів, підвішений під стелею терміналу і покликаний відображати дух аеропорту.


© wikimwdia commons

© wikimedia commons


3. Міжнародний аеропорт Лос-Анджелеса знаменитий інсталяцією під назвою Elevate, створеної скульптором Джойс Даллалою. Незвичайний арт-об'єкт являє собою десятки підвісних паперових літачків, зроблених з японського паперу з надрукованими сторінками із Загальної декларації прав людини.


© dan lundmark/Flickr

© dan lundmark/Flickr


4. У Чиказькому аеропорту О'хара знаходиться пасажирський конвеєр, прикрашений неоновими вогнями. Арт-об'єкт під назвою Sky's the Limit створений із 466 неонових трубок і дзеркал, які створюють у відображенні химерні різнокольорові візерунки.


© Paul VanDerWerf/Flickr

© Paul VanDerWerf/Flickr


5. Міжнародний аеропорт Сан-Хосе, США, знаменитий інтерактивною інсталяцією під назвою eCloud. Об'єкт створений з полікарбонатних плиток, які імітують погоду по всьому світу.

6. У Міжнародному аеропорту Філадельфії, США, встановлені незвичайний годинник, створений з 300 скляних пляшок. Інсталяція створена майстрами компанії Stanley Clockworks.


© Chris Waits/Flickr

© Chris Waits/Flickr


7. Американський міжнародний аеропорт Сіетла знаменитий незвичайним арт-об'єктом під назвою Clouds and Clunkers. Комплексна інсталяція зроблена з пластику, сталі та заліза. За словами скульптора Пітера Шелтона, вона символізує баланс між легкістю і важкістю.


© Bob Dass/Flickr

© Bob Dass/Flickr


8. Сінгапурський аеропорт Чангі дивує туристів інсталяцією кінетичного дощу, створеної з 1,216 бронзових крапель, підвішених на площі 80 квадратних метрів. З допомогою комп'ютера краплі рухаються і створюють різні фігури.

9. У міжнародному аеропорту Хамад, Катар, розташований незвичайний майданчик, побудований з величезних бронзових скульптур. Він представлений роботами відомих художників: Тома Оттернесса, Демієна Хьорста, Дженні Холзер та інших.

10. В аеропорту Лос-Анджелеса знаходиться відеоінсталяція під назвою Moment Factory. Вона являє собою конструкцію з десяти 8.5-метрових екранів, які реагують на пересування пасажирів і показують сюрреалістичні відео. Головним експонатом є 22-метрова вежа, на якій постійно транслюються різні анімації.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів