Папа Римський заявив, що церква має попросити вибачення у всіх, кого встигла образити за свою історію

2 коментувати
Папа Римський зазначив, що церкві варто попросити пробачення за темні сторінки власної історії

Папа Римський зазначив, що церкві варто попросити пробачення за темні сторінки власної історії

Коментуючи висловлювання німецького кардинала про те, що церква повинна вибачитися перед геями, Папа Римський Франциск заявив, що Римсько-католицька церква має попросити вибачення перед усіма, кого кривдила та експлуатувала

"Я думаю, що церква повинна вибачитися не тільки перед гомосексуалістами, яких вона кривдила, але також повинна вибачитися перед бідними, а також перед жінками, які піддавалися експлуатації, і перед дітьми, яких експлуатували, змушуючи працювати. Вона має вибачитися за те, що віддавала хвалу зброї", - заявив понтифік.

Стосовно теми ЛГБТ Франциск зазначив, що згідно з церковним вченням, гомосексуалісти "не повинні піддаватися дискримінації. До них слід ставитися, згідно пастирського послання".

Як повідомляє Reuters, Папа Римський також зазначив, що "якщо людина в такій ситуації, та при цьому у неї добра воля, та він шукає Бога, хто ми такі, щоб судити?".

Нагадаємо, в неділю, 26 червня, поліція Стамбула сльозогінним газом розігнала ЛГБТ-парад і затримала німецького депутата.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів