Світовий тур. Емі Уайнхаус «повернеться» на сцену у вигляді голограми

0 коментувати
 Голограма Емі Уайнхаус буде гастролювати три роки
EPA

Голограма Емі Уайнхаус буде гастролювати три роки

Світовий тур за участю голограми Емі Уайнхаус розрахований на три роки. Шоу триватиме 75-110 хвилин, акомпанувати покійної артистці будуть живі музиканти.

Як повідомляє Reuters, батько Емі Уайнхаус повідомив про цю подію в інтерв'ю. За створення голограми відповідає компанія BASE Hologram: її будуть проектувати на сцену, в той час як голос Емі візьмуть з її концертних записів. Тур повинен початися в 2019 році, всі зароблені гроші будуть направлені до фонду артистки, який допомагає тим, хто хоче побороти алко- і наркозалежність.

Батько співачки вважає, що Емі схвалила б тур за участю її голограми, тому що він допоможе молодим людям.

Фото: ЕРА

За словами Мітча Уайнхауса, він був вражений голограмою Роя Обрісона, яка зараз гастролює з концертами. Але він не приховує скептицизму щодо того, що у BASE Hologram вийде виготовити настільки реалістичну голограму Емі: Обрісон на концертах постійно стоїть біля мікрофона, а Уайнхаус на своїх концертах за життя танцювала і постійно рухалася. Виконавчий директор компанії Брайан Беккер запевнив, що за допомогою технологій вони зможуть зімітувати руху Емі, і її зображення буде переміщатися по сцені.

 

Читайте також:

Інша сторона Емі Уайнхаус: інтимні знімки Блейка Вуда в новій книзі Taschen

Опублікована невідома раніше пісня Емі Уайнхаус, записана нею в 17 років

Глава лейбла Universal знищив все демозаписи Емі Уайнхаус

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: