Мистецтво війни. Сирійський художник зобразив боротьбу своєї країни в серії вражаючих картин

0 коментувати
Жорстокі події в Сирії змусили художника покинути країну
© Imranovi

Жорстокі події в Сирії змусили художника покинути країну

Талановитий сирієць Імранові розповів про своє бачення ситуації в рідній країні за допомогою незвичайних колажів

Своєю творчістю митець намагається донести, що поки весь світ сконцентрований на боротьбі з ІДІЛ, справжнім ворогом Сирії є Башар Асад, передає CNN.

Центральним полотном на персональній виставці Імранові в Лондоні стала картина Сучасне обличчя Сирії. На ній зображено профіль Башара Асада, що повністю складається з сирійських руїн.


© Imranovi

© Imranovi


"Все відбувається через нього. Ця людина досі править країною, вона, як і раніше, сильна. Вона - головний корінь зла, але всі про це забули. Тепер увага кожного прикута до ІДІЛ" - каже художник.

На картині Голод #2 зображено людину, що замотана у пачку від батончика Snickers, як у спальний мішок. "У Snickers є слоган "Ти - не ти, коли голодний". Під час тривалої облоги міста Дарайя люди почали їсти траву прямо із землі. Голод тоді забрав багато життів" - розповідає автор картини. Це полотно - це іронія, що відображає сумну реальність.

Після семи місяців революції у Сирії, Імранові отримав наказ про приєднання до армії режиму. Художник зіткнувся зі складним вибором: або вбивати своїх співгромадян, або бути вбитим самому.

Він вирішив покинути Сирію, і зараз працює аніматором в ОАЕ. Однак родина Імранові, як і раніше, живе в Дамаску, і художник дуже хвилюється за рідних.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів