Мистецтво і місто. Чоловічі аксесуари від FREYWILLE.

0 коментувати
Мистецтво і місто. Чоловічі аксесуари від FREYWILLE.

Індивідуальність чоловіка визначається деталями образу, наприклад, запонками, краваткою або ременем

Всесвітньо відомий австрійський бренд FREYWILLE представляє три ексклюзивні чоловічі колекції: Нью-Йорк, Мельбурн і Сідней.

У колекції Нью-Йорк представлені елегантні шовкові краватки, запонки, ремені і ручки.

Пульсуючий Нью-Йорк, його динаміка та чудові хмарочоси передані геометричними формами і насиченими кольорами даної колекції. Ландшафтні лінії Манхеттена надихнули дизайнерів об'єднати різні колірні відтінки, такі як яскраво зелений, ніжно блакитний і насичений червоний, з акцентами на сірий і білий. Один погляд на такий аксесуар переносить вас в саме серце мегаполісу, в момент, коли останні промені сонця залишають Тайм Сквер і місто занурюються в захоплюючу нічне життя.

 


fw_men_photocfreywilleСмілива колекція Мельбурн – данина історії Австралії і різних видів мистецтва поза часом. Кільця, що складаються з крихітних точок – символ зв'язку мистецтва і історії. Колекція представлена в рожевому, синьому, блакитному і темно-синьому кольорах,а так само в кольорі фуксії.

 


fw_tiesmelbourne_photocfreywilleДинамічна колекція Сідней передає жвавість і яскраву атмосферу мегаполісу. Сім модних відтінків краваток – від блакитного до сірого, від коричневого до рожевого – немов штрихи міських пейзажів.

 


fw_penmen_joy_photocfreywilleСідней - один з найбільш привабливих міст на Землі. Він ввібрав енергію і ритм життя інших світових мегаполісів, при цьому залишився абсолютно унікальним. Завдяки одній з найкрасивіших гаваней світу, його називають також «Ворота Австралії».

 


frey-wille-february-pen-cufflinks-drawerСиметричний візерунок є одночасно простим і переконливим. Низка яскравих і пастельних тонів, дозволяє узору мерехтіти, передаючи силу енергії мегаполісу.

Чоловічі аксесуари від FREYWILLE - результат довгих творчих пошуків, складних дизайнерських рішень і досконалого технічного виконання. В Україні оригінальні аксесуари FREYWILLE можна придбати виключно у фірмових бутиках бренду.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів