Мінкульт виділить держкошти на розвиток КВН

1 коментувати
Серед переможців конкурсу стала Всеукраїнська молодіжна громадська організація Асоціація КВН України
© mincult.kmu.gov.ua

Серед переможців конкурсу стала Всеукраїнська молодіжна громадська організація Асоціація КВН України

Міністерство культури України відібрало 11 громадських організацій та об'єднань для спонсорування з бюджету

В рамках конкурсу культурних програм були визначені переможці - 11 громадських організацій та об'єднань для надання фінансової підтримки за рахунок коштів держбюджету в 2015 році. Організації представили 17 проектів за різними напрямками підтримки і розвитку культурних ініціатив, повідомляється в прес-службі Мінкультури.

Серед переможців конкурсу стала Всеукраїнська молодіжна громадська організація Асоціація КВК України, яка запропонувала провести всеукраїнський культурно-мистецький конкурс Жарт-птиця з метою сприяти професійному зростанню творчо обдарованих дітей та молоді.

Фінансову підтримку також отримають всеукраїнська громадська організація Єврейський форум України для проведення Міжнародного театрального фестивалю Мандруючі зірки, а також Всеукраїнський союз волонтерів, який проведе акції Відродження харківського коцу і Крок до мрії.

Крім того, Мінкульт виділить кошти на видання газети Вільність і закон – проект Союзу підприємців поляків України, Асоціація інтернів Верховної Ради України отримає кошти на культурно-мистецьку акцію Історія прапорів України – княжі, козацькі, мілітарні і Державний прапор, а всеукраїнської громадської організації Молодий Народний Рух нададуть підтримку у проведенні благодійного фестивалю Тараса Шевченка Ше.Fest.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів