Конференція Falling Walls Lab Kyiv 2015: Наука перестала бути нудною!

0 коментувати
Конференція Falling Walls Lab Kyiv 2015: Наука перестала бути нудною!

(7 вересня) закінчується прийом заявок для участі в науковій конференції Falling Walls Lab Kyiv, де вперше в історії нашої країни талановитим українцям надається унікальна можливість представити свої ідеї лідерів думок в області науки, культури і мистецтва

17 вересня 2015 р. в Києві під патронатом Фонду Кличко на базі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка відбудеться всесвітня наукова конференція Falling Walls Lab Kyiv.

Falling Walls Labs можна порівняти з талант-шоу. З тією відмінністю, що в залі сидять представники найпрестижніших інститутів і лабораторій світу, учені з світовими іменами і нобелівські лауреати, а на сцені не співають, а роблять науковий доповідь.

Але час виступу на розважальному конкурсі, і на науковому, приблизно однаково: три хвилини. Три хвилини для доповіді і три слайда презентації. Це регламент прогресивної всесвітньої конференції Falling Walls для амбітних і сміливих проектів у галузі науки, бізнесу, технологій, культури та мистецтва.

Проект Falling Walls Conference був представлений 9 листопада 2009 року. Дата була обрана не випадково: рівно 20 років тому в цей день впала берлінська стіна. З цією подією пов'язаний і гасло проекту: «Яка стіна впаде завтра?» Стіни в концепції конференції символізують проблеми, які вирішують її учасники.

За час існування проекту на його сцені виступали видатні вчені і політики.

 


alinaВолодимир Кличко, засновник Фонду Кличко, чемпіон світу з боксу в суперважкій вазі за версіями IBF, WBA, WBО, IBO і журналу «The Ring Magazine» : «Коли ми говоримо про науку в Україні, нам є, чим пишатися. Рентгенівський апарат, трамвай на електричній тязі, концепт персонального комп'ютера, вертоліт, космічна ракета і багато іншого – плоди наукового генія українців. Сьогодні в нашій країні багато талановитих людей, які винаходить пристрої і технології, затребувані у всьому світі. І мета цієї наукової конференції – відкрити ще більше талантів, створити дух здорового суперництва, спортивного азарту. І підтримати дослідників в їх роботі».

Всього лише один представник нашої країни брав участь у Falling Walls Labs. У 2012 році Україну представляла Аліна Носенко, директор Фонду Кличко.

Аліна Носенко, директор Фонду Кличко: «Конференція Falling Walls Labs – це абсолютно новий формат наукового форуму. Кожному з учасників потрібно за три хвилини справити враження на публіку, зацікавити потенційних інвесторів, і, в той же час, з граничною науковою точністю викласти свою ідею».

Організатори Falling Walls Lab Kyiv вже отримали понад 50 заявок від потенційних учасників. У журі київської конференції будуть провідні вчені та підприємці, в числі яких - один з патріархів української науки, астроном Клим Чурюмов.

 


wladimir1«Проект Falling Walls цікавий «Новою Поштою», так як ми прагнемо застосовувати у своїй роботі інноваційні підходи та найсучасніші рішення. Світ не стоїть на місці, і, лише той, хто йде в ногу з часом, а інколи й випереджає його, здатний залишатися лідером. Наші інноваційні програми спрямовані не тільки на розвиток бізнесу, але й на турботу про довкілля. Ми хочемо почути від молодих учасників цікаві рішення, які допоможуть нам удосконалювати клієнтський сервіс», - сказав директор з розвитку «Нова Пошта» Максим Рабинович.

Віктор Цикунов, член журі конференції, директор департаменту стратегічних технологій компанії «Майкрософт Україна»: «Компанія Microsoft завжди підтримувала освітні проекти – це частина нашої глобальної стратегії. Ми впевнені, що сучасні інформаційні технології дозволяють спростити освітній процес, і вкладаємо великі зусилля в те, щоб наші послуги і продукти як можна ефективніше служили тим, хто купує і ділиться знаннями. У «Майкрософт Україна» ми чули про проект Falling Walls Labs від колег з 50 країн світу, і тепер раді, що цей формат наукової конференції прийшов в нашу країну».

Кращих спікерів чекає глобальна світова наукова арена Falling Walls Conference в Берліні, де їх будуть готові вислухати нобелівські лауреати, редактори головних світових видань та політичні діячі планетарного масштабу.

Фіналісти Falling Walls Labs збираються 9 листопада на підсумкову наукову конференцію в Європейській школі менеджменту і технологій у Берліні.

Прикладами успішного впровадження прогресивних ідей можуть стати проекти-переможці минулих років.

У їх числі:

- створення кібернетичної рукавички для спілкування сліпоглухих людей;

- використання харчових відходів для виробництва електроенергії;

- застосування танінів і наночастинок для знищення ракових клітин;

Ці та інші зухвалі ідеї втілені в реальність і вже допомагають людям.

Наука перестала бути нудною! Чекаємо вас на Falling Walls Lab в Києві!

Нагадаємо, для участі в конференції необхідно подати заявку в київську Лабораторію на офіційному сайті FWC за цим посиланням: http://falling-walls.com/lab/applyold?location=7 або за адресою fallingwalls@klitschkofund.org До листа необхідно додати бриф своєї доповіді.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів