Компанія Panasonic представила концепцію "розумного" будинку майбутнього

0 коментувати
Унікальний прозорий телевізор
© Panasonic

Унікальний прозорий телевізор

Фахівці Panasonic спроектували модель будинку з дивовижними смарт-технологіями

Як повідомляє Business Insider, «розумні» рішення можуть з'явитися в наших квартирах вже в 2020 році. В першу чергу, високотехнологічні розробки торкнуться вітальні та кухні.

Особливості «розумної» вітальні

Замість звичного телевізора дизайнери Panasonic запропонували встановити у вітальні прозорий дисплей, який у вимкненому вигляді нагадує елегантне скло.

При активації поверхня дисплея буде виводити яскраве зображення з високою роздільною здатністю. Голосове та жестове управління дозволять вибирати фільми та музику, не беручи до рук пульт. Також дисплей можна буде переміщати вертикально.У вітальні майбутнього одна людина зможе спокійно почитати книгу, в той час як інша дивитиметься гучний бойовик. Пересування кімнатою зможуть активовувати вбудовані в килим динаміки, які будуть ізолювати звук у певній частині приміщення.

Особливості «розумної» кухні

На кухні нового покоління будуть встановлені індукційні варильні поверхні з вільним переміщенням. Кулінари зможуть пересувати каструлі і сковорідки, залишаючи панель прохолодною на дотик.


© Panasonic

© Panasonic


Також на варильній панелі передбачена функція автоматичного перемішування їжі у момент, коли вона починає пригорати або прилипати до дна посуду.

Кухня буде укомплектована бездротовими приладами. Для лінивих кухарів буде передбачена духовка з вбудованою камерою: відслідковувати готовність їжі можна буде через планшет, не встаючи з дивана і не відкриваючи дверцята духовки.

Камеру також буде встановлено і в смарт-холодильнику. Перебуваючи в магазині, людина зможе оцінити вміст свого холодильника і вирішити, які продукти потрібно чи не потрібно докупити.


© Panasonic

© Panasonic


Встановлений на кухні персональний екран буде відстежувати стан здоров'я членів сім'ї та пропонувати їм найбільш оптимальне меню з корисних продуктів.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів