Єдинороги і квіти, стімпанк маски та крісло для Сєнцова. У Києві відкрився Ukrainian fashion week

0 коментувати
У перший день показів свою колекцію показав Віктор Анісімов

У перший день показів свою колекцію показав Віктор Анісімов

У середу, 14 жовтня, в київському Мистецькому арсеналі пройшов перший день показів у рамках 37-го тижня моди Ukrainian fashion week

Модний тиждень відкрився показом українського дизайнера Лілії Пустовіт, в уявленні якої актуальний гардероб весни-літа 2016 року буде пронизаний дитячою безпосередністю й оптимізмом. Колекція Poustovit, виконана переважно в чорно-білих тонах з вкрапленнями жовтого і червоного, складається з жакетів oversize і легких, повітряних суконь і комбінезонів.

В перший день UFW відбулася презентація благодійного проекту 12x12x12 by lil Design, в рамках якого українським дизайнерам - Саші Каневському, Антону Белінському, Маші Реві, Юлії Паскаль, Івану Фролову, Ксенії Шнайдер, Світлані Бевзі, Діні Лінник, Даші Лагенберг і Ясі Хоменко - було запропоновано розробити своє унікальне режисерське крісло. Головне місце в колекції займає крісло FREEDOM, яке буде продано на благодійному онлайн-аукціоні, кошти з якого підуть на допомогу родині українського режисера Олега Сенцова, що незаконно утримується в Росії.

Крім того, на локаціях тижня SS`16 показав свої свіжі роботи харківський дизайнер Bob Basset. На створення колекції масок-сумок ΣΑΛΩΜΗΣ (Соломія) дизайнерів студії Bob Basset надихнула історія про дочку царя Ірода, Соломею, що замовила в якості подарунка голову пророка Іоанна Хрестителя. Кожна маска-«трансформер» має зйомні ручки і внутрішній мішок-сховище з кишенями, які дозволяють перетворити маску в сумку і навпаки.


Завершували вечір першого дня показів дизайнери Віктор Анісімов, Ольга Альонова, Ольга Навроцька та Надя Дзяк. Віктор Анісімов традиційно показав яскраву і іронічну колекцію весняно-літньої моди для чоловіків, додавши трохи суконь для жінок і дівчаток. Кольори колекції – чорний, білий, жовтий і м'ятний, принти – «геометричні» квіти, великий і дрібний горох.

Перша з двох підготовлених для SS`16 колекцій Ольги Навроцької, виконана під персональним брендом NAVRO і названа A Little Chaos складається з повітряних, в якійсь мірі казкових суконь, а також велюрових костюмів, що нагадують вбрання тореадорів. Брюки та піджаки від Навроцької прикрашали золотисті сонця і єдинороги, а хвилясті сукні в підлогу - квіти еустоми, лаванди і верби.

НВ

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів