Як п'ють пиво в Україні. Інфографіка

2 коментувати


1_11Скільки і що п'ють українці? Чи правда, що пиву більше надають перевагу чоловіки, ніж жінки? І де вони люблять це робити? Ми вирішили детальніше поглянути на українського споживача та його уподобання.

Не буде сюрпризом, що серед любителів пива чоловіків – поки що – більше, ніж жінок.


2_09Як бачимо з даних, уподобання людей з різним рівнем достатку не сильно відрізняються, але все таки можна прослідкувати легку тенденцію: чим більше людина заробляє, тим більше пива вона споживає.


3_11Спиртні напої вживає більшість повнолітніх українців. А ось їхні уподобання відрізняються. Декому подобаються виключно напої одного виду, інші – люблять насолоджуватися кількома.


4_06Помірність у всьому – запорука здоров'я. Це стосується як продуктів харчування, так і будь-яких напоїв.

 


5_1Пиво – це не тільки улюблений напій багатьох, але і свого роду традиція (або привід) зібратися разом з друзями. Ми вирішили розглянути, де саме українцям подобається насолоджуватися пінним напоєм.


6_03Як бачимо, всупереч сформованим стереотипам, за споживанням пива на душу населення українці посідають одне з останніх місць у Європі. Менше від нас пиво п'ють тільки в традиційно «винних» країнах, таких як Греція чи Франція.


7До речі, про міфічний «пивний алкоголізм», яким нас зазвичай лякають зі сторінок бульварної преси. Краща зброя проти міфів – сухі факти.


8Ну і наприкінці про наболіле – про ціни, які завжди лише ростуть.


9_01Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів