До і після Ісламської держави. Представлені шокуючі знімки знищених історичних пам'яток в Сирії

2 коментувати
Храм Бела в Пальмірі
© Twitter/Joseph Eid

Храм Бела в Пальмірі

Відомий американський фотокореспондент Джозеф Ейд представив серію знімків, на яких продемонстровані практично повністю знищені культурно-історичні пам'ятки Сирії

Два роки тому фотограф зробив знімки стародавніх артефактів, статуй, колон, храмів та інших історичних цінностей Сирії, які щорічно залучали безліч туристів з різних країн світу.

У своїх нових фотороботах Ейд наклав знімки дворічної давності на сучасну дійсність, а саме на кадри знищених історичних пам'яток в Сирії. Серію фото Эйду вдалося зробити після відходу терористичної організації ІГІЛ з територій, на яких розташовані основні культурні та історичні цінності країни.

«Звичайно, храм Бела в Пальмірі вже ніколи не буде колишнім. На думку наших експертів, ми, безумовно, будемо в змозі відновити третину руйнувань, або, може бути, навіть більше, якщо нам вдасться провести додаткові дослідження за допомогою ЮНЕСКО. Я запрошую археологів і фахівців з усього світу, щоб провести спільну роботу з нами, тому що цей пам'ятник старовини є частиною спадщини всього людства», - говорить директор департаменту старожитностей і музеїв Сирії Маамун Абдулкарім.


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів