Датський фотограф відобразив подорож бультер'єра по занедбаним куточкам Європи

0 коментувати
Бультер'єр на ім'я Клер позував на тлі занедбаних будівель
© Alice van Kempen

Бультер'єр на ім'я Клер позував на тлі занедбаних будівель

Датський фотограф Еліс ван Кемпен представила серію вражаючих знімків, що документують подорож її бультер'єра на прізвисько Клер по покинутим місцям Європи

Фотограф зробила дивовижні знімки в покинутих в'язницях, шахтах, лікарнях та інших забутих місцях в європейських країнах, включаючи Бельгію, Нідерланди і Люксембург, передає Daily Mail.

У фотопроект увійшли, як фотознімки бультер'єра в забавних образах, включаючи гламурного пасажира порожнього поїзда і домогосподарки під час прасування білизни на тлі занедбаного будинку, так і більш криваві і страхітливі сцени, де пес позує в калюжі крові в покинутій психіатричній лікарні.

«Клер – справжня модель, їй дуже подобається позувати. Я ніколи не бачила ні одного бультер'єра, схожого на неї. Іноді їй доводиться сидіти, не рухаючись і не моргаючи, протягом кількох секунд», - говорить Еліс ван Кемпен.

Фотограф також розповіла про те, як з'явилася ідея створити подібний фотопроект:

«Близько двох років тому я відвідала місто примар у Бельгії – Дул. Це було моє перше знайомство з покинутими місцями. Тоді у мене з'явилася ідея сфотографувати Клер на тлі цих місць. З Клер я відчуваю себе в безпеці, перебуваючи в цих страшних місцях і знаю, що вона може захистити мене в разі, якщо щось піде не так», - додала автор проекту.


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів