Череп з крилами та павутиння на руках. Експерт розповів про дев'ять татуювань, яких варто уникати

1 коментувати
Перш ніж набивати павутину, варто добре подумати
© Lisette Gómez Juliá/Flickr

Перш ніж набивати павутину, варто добре подумати

Деякі татуювання прийшли до поп-культури зі злочинного світу та за злодійським кодексом можуть мати різні значення

«Доступне в сучасному світі лазерне видалення татуювань – це дуже добре. Проте іноді, набивши певний малюнок або символ, можна зустрітися з не дуже приємними особами і бути вимушеним відповісти на деякі питання»,– каже відомий фахівець, художник і дизайнер Максим Буші, передає Refinery29.

Дев'ять татуювань, які набивати не варто, виглядають так:

Російські тюремні наколки

Погони на плечах, декоративні кільця на пальцях та зірки на колінах Максим Буші погоджується набивати людям тільки в тому випадку, якщо їх стиль не пов'язаний з російською мафією і злочинними організаціями. І хоча для нового покоління російських гангстерів татуювання особливо значення не мають, є шанс зустрітися з колишнім в'язнем старших років.


© Mau Lencinas

© Mau Lencinas


Павутина

Оскільки в тюремних камерах часто утворюється павутина, у колишніх арештантів вона асоціюється з тюрмою. Згідно з злодійським законом, павутина на тілі може вказувати на те, що людина одного разу «потрапила до павутини» бандитського життя.


© Mau Lencinas

© Mau Lencinas


Сльози

Татуювання у вигляді сліз в куточках очей також пов'язані зі злочинним життям. Таке татуювання може свідчити про те, що людина когось убила, або символізувати сум за другом або членом сім'ї, якого заарештували. Коли екс-чоловіка Емі Вайнхаус Блейка Філдера-Сивіла посадили за крадіжку, співачка набила саме таке тату.


© Mau Lencinas

© Mau Lencinas


Корона з п'ятьма зубцями

Не поспішайте набивати на тілі красиву корону з підписом «принцеса». Спочатку визначитеся з кількістю зубців. Корона з п'ятьма зубцями – це символ одного з найчисленніших у світі злочинних угруповань Latin Kings.


© Mau Lencinas

© Mau Lencinas


Скупчення крапок

Татуювання у вигляді п'яти крапок, розташованих у шаховому порядку, як правило, означає те, що людина відбувала термін у колонії.


© Mau Lencinas

© Mau Lencinas


Череп з крилами

Офіційним відмітним знаком відомого мотоклубу Ангели пекла є Голова смерті – череп з крилами. Якщо ви не вступали до клубу, не набивайте таке татуювання, оскільки за таке можуть або побити, або подати в суд.


© Mau Lencinas

© Mau Lencinas


Цифри

Багато людей набивають на тілі різні цифри на честь пам'ятних дат чи спеціальних кодів. І в цьому немає нічого поганого. Однак є цифри, які набивати небезпечно. Наприклад, відоме злочинне угруповання 18th Street Gang набиває число 18, банди MS-13 і Surenos – число 13, скінхеди White Power – числа 14 і 88. Символами Арійського братства є трилисник і число 666.


© Mau Lencinas

© Mau Lencinas


Свастика

Незважаючи на те, що в давні часи свастика була символом благополуччя і використовувалася в міфології і культурному житті античних греків, англосаксів, індуїстів, буддистів і джайністов, Адольф Гітлер нагородив цей знак абсолютно протилежним значенням. І якщо в наші дні людина пройде вулицею з давнім символом удачі, вона буде названа фашистом, расистом і мерзотником.


© Mau Lencinas

© Mau Lencinas


Татуювання на обличчі

Тату на обличчі є у багатьох відомих особистостей – Майкла Тайсона, Гуччі Мейна, Віна Лоса. Проте якщо людина занадто молода і в неї ще не було досвіду боді-арту, татуювальники відмовляються набивати тату на її обличчі. «Поки людина не заробила грошей на це тату самостійно, відповідальні татуювальники не будуть його набивати», – говорить Максим Буші.

Татуювання можуть впливати на майбутню роботу людини та її життя в цілому. Оскільки тату на обличчі помітно відразу ж, потрібно дуже добре подумати, перш ніж приймати таке рішення.


© Mau Lencinas

© Mau Lencinas


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів