Боротьба за права. Вісім найоригінальніших акцій протесту 2015 року

0 коментувати
Демонстранти на вулицях Кашміру

Демонстранти на вулицях Кашміру

Британський інтернет-портал розповів про найбільш оригінальні та яскраві акції протесту 2015 року

Як пише видання Mashable, цей рік ознаменувався безліччю демонстрацій по всьому світу. Люди боролися проти знищення биків під час відомого іспанського фестивалю Сан-Фермін, а також захищали права робітничого класу і виступали за привернення уваги до проблем екології.

1. Кулі з портретами лідерів Великої сімки

Активісти встановили повітряні кулі з зображенням відомих політиків напередодні саміту Великої сімки, який відбувся у листопаді, щоб привернути увагу до глобальної бідності та нерівності. Поруч висів плакат з гаслом: «Дорогий G7, будь кращим за гаряче повітря. Почни боротися з бідністю».


© Epa

© EPA


2.Інсталяція Криваве дзеркало

Американський художник Джордан Іглс у червні представив свою нову роботу – Криваве дзеркало. Скульптура зроблена з крові дев'яти чоловіків нетрадиційної сексуальної орієнтації. Таким чином художник хотів виступити проти закону, який забороняє гомосексуальним чоловікам ставати донорами крові.


© Jordan Eagles

© Jordan Eagles


3. Акція протесту на захист биків

Активісти організації захисту прав тварин виступили з протестом проти знищення биків під час іспанського фестивалю Сан-Фермін, який щороку проходить у липні.


© EPA

© EPA


4.Зашиті роти мігрантів

Іранські мігранти і біженці зашили собі роти на грецько-македонському кордоні в знак протесту проти влади Македонії, які відмовилися пускати людей на свою територію. Таким чином протестанти хотіли показати свою безпорадність у даній ситуації.


© EPA

© EPA


5. Протест у грязюці

У Ріо-де-Жанейро протестувальники провели незвичайну акцію протесту в листопаді цього року. Учасники акції лежали в грязюці, щоб привернути увагу до екологічної катастрофи, яка сталася після прориву двох гребель. В результаті, це дозволило величезному потоку нечистот потрапити до місцевих річок.


© EPA

© EPA


6. Carne humana

Група активістів із організації захисту прав тварин Anima Naturalis організували вуличний перформанс у березні. Учасники імітували запаковане м'ясо і навіть мали відповідний стікер. Дана акція була приурочена до Міжнародного дня без м'яса.


© EPA

© EPA


7. Протест держпрацівників Кашміру

У серпні держпрацівники Кашміру протестували проти відсутності належних умов праці і регулярних затримок у виплаті зарплат. Для розгону демонстрантів у Кашмірі використовують забарвлену воду, щоб потім можна було виявити утікачів.


© EPA

© EPA


8. Протест робітників у Тайвані

У жовтні робітники в білих масках лежали на вулиці перед будівлею уряду. Протестувальники виступали проти масового звільнення і скорочення зарплат. Їх білі маски символізують мовчання робітників.


© EPA

© EPA


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів