Цуренко виграла в першому раунді турніру в Досі

147
Цуренко виграла в першому раунді турніру в Досі - фото

EPA

Цуренко віддала суперниці лише три гейми

Українська тенісистка Леся Цуренко перемогла Лару Арруабаррену в першому раунді першості Qatar Total Open у катарській Досі.

Іспанська тенісистка зуміла чинити гідний опір суперниці лише в першому сеті, де взяла три гейми.

У другій партії Цуренко не дозволила Арруабаррені виграти хоча б одне очко, здобувши "суху" перемогу - 6:3, 6:0.

У наступній стадії українська тенісистка, яка займає 24-те місце в світовому райтингу, зіграє проти третьої ракетки світу Сімони Халеп.

Раніше Цуренко програла американці Аманді Анісімовій в матчі другого кола Відкритого чемпіонату Австралії.

Перед цим українка програла у фіналі турніру в австралійському Брісбені чешці Кароліні Плішковій - 6:4, 5:7, 2:6.