Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Визначився переможець індивідуальної гонки Кубка світу з біатлону серед чоловіків

6 грудня, 18:51
87

Мартен Фуркад завоював перше золото в новому сезоні

Переможцем індивідуальної гонки серед чоловіків на першому етапі Кубку світу з біатлону в словенській Поклюці став француз Мартен Фуркад.

Французький біатлоніст пройшов дистанцію за 47 хвилин і 9,2 секунди. Другим фінішував німець Йоханес Кюн, який відстав на 4,2 секунди, третім - австрієць Сімон Едер з відставанням 19,7 секунд.

Серед українців найкращий результат показав Сергій Семенов, який фінішував 6-им, відставши на 45 секунд. Артем Прима розмістився на 21-ій сходинці, Артем Тищенко - на 31-ій, а Віталій Кільчицький фінішував на 75-му місці.

У минулому сезоні французький біатлоніст Мартен Фуркад побив рекорд легендарного норвежця Уле Ейнара Бьорндалена, ставши семиразовим володарем Кубка світу в загальному заліку.