Визначилась переможниця в спринтерській гонці на другому етапі Кубка світу з біатлону

13 грудня 2018, 17:33
228

Доротея Вірер завоювала перше золото в Хохфільцені

Доротея Вірер via Instagram

Переможницею в спринтерській гонці серед жінок на другому етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені стала італійка Доротея Вірер.

Італійська спортсменка в запеклій боротьбі на 0,6 секунди випередила фінку Кайсу Мкарайнен, яка фінішувала другою. Третьою з відставанням 24,4 секунди стала росіянка Катерина Юрлова-Перхт.

Українки виступили вкрай невдало, набравши найменшу кількістьбалів за останні 6 років. У спринті українські біатлоністки набрали 286 балів для загального заліку Кубка націй. Шість років тому в спринтерській гонці в Контіолахті збірна України набрала 269 балів.

В сьогоднішній гонці серед українок найкращою стала Олена Підгрушна, яка фінішувала 27-ю. Віта та Валентина Семеренки, зайняли 53-е та 57-е місця відповідно і зуміли кваліфікуватися в гонку переслідування. Ольга Абрамова стала 62-ю, а Анастасія Меркушина показала лише 68-ий результат.

На першому етапі Кубка світу в Поклюці у спринтерській гонці перемогла Кайса Макарайнен, а Доротея Вірере зайняла друге місце.