Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Українська біатлоністка виграла золото на першому етапі Кубка світу - відео

6 грудня, 17:41
461

Юлія Джима завоювала своє перше золото в кар'єрі

Українська біатлоністка Юлія Джима завоювала золоту медаль на першому етапі Кубка світу.

Спортсменка прийшла першою до фінішу за підсумками індивідуальної гонки в словенській Поклюці за 43:06,6 секунди. Тим самим вона завоювала своє перше золото в кар'єрі.

Срібло з відставанням у 5,9 секунди виграла представниця Польщі Моніка Хойніш. Третьою стала чешка Маркета Давидова, яка програла Джима 16,5 секунди.

Серед інших українок найкращою була Олена Підгрушна, яка зайняла 15-те місце. Анастасія Меркушина стала 16-ю, Юлія Журавок - 20-ю, Віта Семеренко - 41-ю.

Раніше капітан жіночої збірної України з біатлону Олена Підгрушна повідомила, що поки не планує завершувати кар'єру.

На початку травня російський фахівець Андрій Прокунін був призначений старшим тренером жіночої збірної України з біатлону.