Україна фінішувала у топ-10 в чоловічій естафеті на Кубку світу з біатлону

18 січня, 18:59
447

IBU

Золото завоювала збірна Норвегії

Чоловіча збірна України з біатлону фінішувала сьомою в естафеті на п'ятому етапі Кубка світу, який проходить в німецькому Репольдінгу.

Артем Прима, який стартував першим у складі збірної України, використав лише один додатковий патрон та передав естафету лідером.

Сергій Семенов суттєво погіршив результат, передавши естафету восьмим. Третій український біатлоніст Артем Тищенко зумів зберегти восьму позицію, а останній в естафеті Дмитро Підручний зумів витягнути Україну на сьому сходинку.

Цікаво, що збірна України показала найкращу стрільбу в гонці, використавши лише п'ять додаткових патронів.

Перемогу в естафеті здобула команда Норвегії. Другою фінішувала збірна Німеччини, відставши від лідер на 13,5 секунд. Третьою з відставанням на 26,2 секунди стала Франція.

Напередодні українці провалились у жіночій та чоловічій гонках переслідування на п'ятому етапі Кубка світу з біатлону в Рупольдінгу.