Олімпійський призер Ріо Жан Беленюк вдруге отримав відмову у відкритті німецької візи

0 коментувати
Беленюк обурився тим, що його регалії вже вдруге не дозволили отримати німецьку візу

Беленюк обурився тим, що його регалії вже вдруге не дозволили отримати німецьку візу

Срібний медаліст Олімпіади-2016 у Ріо з греко-римської боротьби Жан Беленюк повідомив про те, що вже вдруге отримав відмову у видачі візи від німецького посольства

На своїй сторінці в Instagram спортсмен розповів, що в якості причини відмови йому вказали на недостатню зарплату. Вдруге, зазначив борець, посольство не переконала надана інформація щодо мети та умов запланованого перебування.


Європа вже зовсім близько! До безвізового режиму нас просять потерпіти чергові «кілька тижнів» (відповідне голосування в Європейському парламенті має відбутися у другу неділю жовтня), але отримання цієї самої візи для українців все більше нагадує тривалий квест з часто принизливою розв'язкою. Поки ми чекаємо відкритих кордонів з Європою, я вдруге отримую відмову від посольства Німеччини у відкритті візи! Перший раз причиною вказали те, що «незрозуміло, за які кошти буду проживати в Німеччині» – мовляв, моя зарплата занадто мала. А другий раз, при подачі вже на шенгенську візу, в офіційному документі про відмову зазначено наступне: «Надана інформація щодо мети та умов запланованого перебування не була переконливою». Мабуть, виступ за борцівський клуб, не є вагомою причиною туди їхати... Ех... От і все ставлення НА ДІЛІ! Ні мої регалії, ні те, що у мене в паспорті з десяток шенгенських віз, ні те, що я об'їздив практично всі континенти, німецьке посольство зовсім не цікавить...що тоді говорити про інших.. Завтра йду подавати апеляцію, адже ми просто так не здамося!

Фото опубліковано Zhan Beleniuk (@zhanbeleniuk)


"Мабуть, виступ за борцівський клуб, не є вагомою причиною туди їхати. Ось і все відношення на ділі! Ні мої регалії, ні те, що у мене в паспорті з десяток шенгенських віз, ні те, що я об'їздив практично всі континенти, німецьке посольство зовсім не цікавить. Що тоді говорити про інших", - додав Беленюк.

Срібний медаліст Ріо також додав, що вже завтра збирається подавати апеляцію і не збирається це просто так залишити.

Днями український гімнаст Олег Верняєв розповів про те, що йому, а також Жану Беленюку і ще одному гимнасту Ігорю Радівілову вручили сертифікат на квартиру в недобудованому будинку.

Після цього мер Києва Віталій Кличко відреагував на слова обурення олімпійського чемпіона Ріо з приводу того, що він отримав від міської влади квартиру в недобудові.

Потім Верняєв визнав, що був неправий, коли висловив обурення тим, що влада Києва виділила йому квартиру в недобудові.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Інше ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: