Олімпійські ігри-2016: український штаб почав роботу в Ріо-де-Жанейро

0 коментувати
Літні Олімпійські ігри 2016 року пройдуть з 5 по 21 серпня в Ріо-де-Жанейро
Фото: 2016-god.com

Літні Олімпійські ігри 2016 року пройдуть з 5 по 21 серпня в Ріо-де-Жанейро

Український олімпійський штаб успішно пройшов попередню спортивну заявку, підтверджена участь 205 українських олімпійців на ХХХІ Олімпіади в Бразилії

Як повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту України, в Ріо-де-Жанейро прибули шеф української місії, призер Олімпійських ігор Ніна Уманець та члени штабу - призер Олімпійських ігор Олена Цигиця і представник міжнародного відділу Національного олімпійського комітету України Алла Тарасюк.

У міністерстві додали, що серед першочергових завдань штабу, зокрема, прийом житлових приміщень для розміщення української збірної в олімпійському селтщі, облаштування штабу, налагодження роботи волонтерів та вирішення інших організаційних питань, пов'язаних з прибуттям і перебуванням олімпійської збірної України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 23 липня на Софійській площі Києва відбудуться урочисті проводи олімпійців, а вже вранці наступного дня, в день офіційного відкриття Олімпійського селища, перша група українських спортсменів, серед яких представники спортивної гімнастики, стрибків на батуті, академічного веслування та стрільби із лука, вирушать у Бразилію.

Літні Олімпійські ігри 2016 року пройдуть з 5 по 21 серпня в Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Це будуть перші Олімпійські ігри, що проходять у Південній Америці, другі у Латинській Америці після Олімпійських ігор 1968 року у Мехіко і перші з 2000 року, що проходять у південній півкулі.Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Інше ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: