МОК прийняв рішення щодо участі збірної Росії в Олімпіаді

9 коментувати
Російські спортсмени будуть допущені до Ігор при виконанні ряду умов

Російські спортсмени будуть допущені до Ігор при виконанні ряду умов

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) прийняв рішення щодо участі збірної Росії в Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро

Як сказано в заяві МОК, до Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро не будуть допущені спортсмени з Росії, які не виконають ряд додаткових умов.

"МОК не допустить жодного спортсмена з РФ на Олімпійські ігри в Ріо-2016, якщо він не буде відповідати ряду умов, зазначених у документі", - йдеться в релізі виконкому.

Зазначається, що виконання вимог визначать відповідні міжнародні федерації.

"Заявка буде прийнята МОК тільки в тому разі, якщо атлет зможе представити докази, що повністю задовольняють відповідну міжнародну федерацію", - наголошується в релізі.

Згідно з рішенням МОК, всі члени російської олімпійської збірної повинні пройти додаткову антидопінгову перевірку для участі в Олімпіаді. Ті, хто не пройде додаткову перевірку на допінг, будуть позбавлені акредитації МОК.


Нагадаємо, 10 липня 2016 року стало відомо про те, що Міжнародна федерація легкої атлетики (IAAF) відмовила в участі на міжнародних турнірах, включаючи Олімпійські Ігри 2016 року в Ріо, всім легкоатлетам з РФ, крім стрибунки у довжину Дар'ї Клішиної.

Скандал з відстороненням спортсменів з РФ розгорівся після публікації звіту Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA). У ньому вказується, що заборонений для спортсменів препарат мельдоній знайшли у 49 з 52 проб, які були взяті у спортсменів з Росії за період з 15 лютого по 29 травня 2016 року.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Інше ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: