Коментаторам російського спортивного телеканалу заборонили використовувати деякі фрази

3 коментувати
На Матч ТБ вирішили позбутися від словесних штампів
Фото: Sovsport.ru

На Матч ТБ вирішили позбутися від словесних штампів

На російському спортивному телеканалі Матч ТВ ввели цензуру у відношенні коментаторських штампів

Як повідомляє Бізнес.Online, на телеканалі попросили своїх коментаторів використовувати в репортажах сучасну російську мову, позбавлену штампів. Для підвищення грамотності співробітникам порадили більше читати і консультуватися з порталом, присвяченому грамотності.

"Співрозмовників в ефірі треба називати на Ви. Звернення "дівчата" – не припустиме. Воно допустиме, якщо хтось із ведучих ріс або виховувався разом зі спортсменками. Або є одним з їхніх старших родичів", - сказано в тексті звернення.

Крім того, був складений список виразів, неприпустимих в ефірі. До деяких з них були підібрані заміни: "гольова феєрія" = "багато забитих м'ячів"; "метр спортивної журналістики" = "наш колега". Також не рекомендовано вживати такі вирази: "валідольний матч", "ваш покірний слуга", "доброго часу доби", "пальма першості", "зеніт слави", "левова частка", "масована атака", "матч за шість очок" і багато інших.

Раніше повідомлялося, що Матч ТВ скоротив кількість штатних коментаторів.

Після цього відомий коментатор Василь Уткін був усунений з ефіру через скандальний репортаж матчу Ліги чемпіонів.Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Інше ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: